كدخدایی در برنامه جهان آرا:

آیت الله یزدی از بدو جوانی تا امروز در خط امام ثابت قدم بودند

آیت الله یزدی از بدو جوانی تا امروز در خط امام ثابت قدم بودند سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: آیت الله یزدی در شورای نگهبان همواره نگاهشان در قالب نظام اسلامی تعریف می شد.


به گزارش علم عدل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی در برنامه جهان آرا از شبکه افق اظهار داشت: مرحوم آیت الله یزدی از بدو جوانی تا امروز در خط امام ثابت قدم بودند.
وی ادامه داد: ایشان و آیت الله جنتی در تثبیت مرجعیت حضرت امام(ره) نقش موثری داشتند.
کدخدایی تصریح کرد: آن مرحوم در شورای نگهبان همواره نگاهشان در قالب نظام اسلامی تعریف می شد.
کدخدایی اضافه کرد: در شورای نگهبان چند دیوان محاسبات داشته و داریم؛ مرحوم مومن و یزدی و آیت الله جنتی دائم مسائل مالی شورا را بررسی نموده و می کنند.
وی ادامه داد: در زهد آیت الله یزدی همین بس که حتی منزل شخصی شان را یک ماه پیش برای امور دینی و علمی وقف کردند. مرحوم آیت الله یزدی مدتی پیش گفته بودند چون به خاطر بیماری و کهولت سن نمی توانم در جلسات شورای نگهبان حضور داشته باشم، حقوقی که می گیرم شرعا اشکال دارد به خاطر همین اصرار به استعفا داشت.
کدخدایی اظهار داشت: سال ۸۸ برخی کاندیداها گفتند برخی از اعضای شورای نگهبان از یک نامزد خاص جانبداری کرده اند، عضو ستاد آقای موسوی در جلسه با رهبری گفت ۸ نفر. رهبری فرمودند آیا این افراد(از جمله آیت الله یزدی) آخرت خویش را با دنیای یک فرد معاوضه می کنند؟!
منبع:

1399/09/21
12:59:26
5.0 / 5
1584
تگهای خبر: اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت