رئیس قوه قضائیه مطرح كرد

بسیج آماده فداكاری برای اتصال این نهضت خونین به انقلاب جهانی مهدوی (عج) است

بسیج آماده فداكاری برای اتصال این نهضت خونین به انقلاب جهانی مهدوی (عج) است به گزارش علم عدل رئیس قوه قضائیه به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر و تصریح كرد كه ˮبسیج و همه اجزای آن مومنانه به انقلاب اسلامی و آرمان هایش عشق می ورزند و آماده هرنوع فداكاری برای تداوم و اتصال این نهضت خونین به انقلاب جهانی مهدوی عج هستند.ˮ



به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا متن پیام حجت الاسلام ابراهیم رییسی درباره هفته بسیج به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم آذرماه ۱۳۵۸ از روزهای بزرگ و خاطره انگیز تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی است که سند تاسیس نهادی جهادی و مردمی به امضای قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) رسید. تاسیس شجره مبارکه بسیج بیست میلیونی ریشه در باور «مردم محور» امام راحل رضوان الله تعالی مقابل داشت که کوشید تا از اعجاز حضور مردم برای فتح همه قلل افتخار و ایستادگی بهره گیرد.

بسیج و روحیه بسیجی، ترکیبی است از ایمان عمیق به لطف و یاری خداوند متعال، دردمندی و دغدغه داشتن، آمادگی برای حضور در میدان عمل و گذشتن از خود و خواسته های خود برای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی و خدمت به مردم ایران اسلامی و کوتاه نیامدن تا رسیدن به هدف بلند و عالی. بسیج و همه اجزای آن مومنانه به انقلاب اسلامی و آرمان هایش عشق می ورزند و آماده هرنوع فداکاری برای تداوم و اتصال این نهضت خونین به انقلاب جهانی مهدوی عج هستند.

همین روحیه است که باعث شده تا هر جا سخن از یاری به محرومان، لطمه دیدگان و دردمندان هست، هر جا سخن از تلاش جهادی برای رسیدن به اهدافی بلند و دست نیافتنی است، هر جا صحبت از فتح سنگرهای بزرگ پیش رو است، بسیج و روحیه بسیجی یکی از نخستین های آن میدان باشد.

مکتب بسیج همان مکتب ارزشمندی است که امثال شهید سلیمانی بعنوان الگوهای بی بدیلِ حرکت جهانی انقلاب اسلامی از آن برخاستند و با ایمان راسخ و مجاهدت در راه خدا، نه فقط برای ملت ایران و نظام اسلامی امنیت آفریدند بلکه نقشه های جبهه وسیع دشمنان ملتهای مسلمان را در منطقه نقش بر آب کرده و امریکا جنایتکار را از منطقه غرب آسیا اخراج کرد.

تقویت روحیه بسیجی نیاز همیشگی ملت و مسئولان برای پیشرفت و عبور از موانع است؛ دستگاه قضایی بعنوان ملجأ مردم باید سرشار از روحیه و همت بسیجی باشد. روحیه بسیجی در دستگاه قضایی یعنی تلاش بی وقفه برای بسط عدل، مبارزه بی امان و خستگی ناپذیر با اژدهای هفت سر فساد در همه ابعاد و انواع آن، دفاع از آزادیهای مشروع مردم و احیاء حقوق بر زمین مانده و متروک آنان، ستاندن بی مجامله حق مظلومان و منکوب کردن متجاوزان به حقوق مردم.

همین روحیه اگر در زمینه مبارزه با فساد، مطالبه حقوق عامه برزمین مانده و نادیده گرفته شده و مقابله با ترک فعل مسئولین به کمک قوه قضائیه بیاید، خیلی از مشکلات امروز کشور براحتی قابل حل شدن است.

به ارواح مطهر بسیجیان شهید این خاک درود می فرستیم و از امام بسیجیان یاری می طلبیم تا سربازانی مطیع و کارآمد برای رهبر معظم انقلاب و این شجره طیبه باشیم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس قوه قضائیه




1399/09/06
16:37:22
5.0 / 5
1321
تگهای خبر: آزادی , اسلامی , جنایت , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت