دادستان مركز لرستان مطرح كرد؛

تكذیب ادعای فوت یك زندانی در زندان خرم آباد به علت شكنجه

تكذیب ادعای فوت یك زندانی در زندان خرم آباد به علت شكنجه به گزارش علم عدل دادستان مركز لرستان ادعای فوت یك زندانی در زندان خرم آباد به علت شكنجه را تكذیب نمود.به گزارش علم عدل به نقل از دستگاه قضائی، داریوش شاهون وند، ضمن رد ادعایی در خصوص فوت یک زندانی در زندان خرم آباد به علت شکنجه، عنوان کرد: فرهاد وثوقی به افترا قتل عمد از راه بازجو شهرستان دلفان استان لرستان تحت پیگرد قضائی قرار گرفت و به زندان ارائه شد.
وی افزود: طبق گفته چند تن از زندانیان و مأموران بند، وی با دو الی سه نفر در زندان درگیر می شود که بعد از این درگیری، مورد برخورد ضربه قرار می گیرد، همینطور بررسی های اولیه پزشکی نشان داده است احتمال وقوع مصرف مواد افیونی و مواد مخدر هم وجود دارد که البته این مورد هم در حال بررسی است.
دادستان مرکز لرستان، تصریح کرد: پرونده او تحت عنوان فوت مشکوک به قتل، در دستور کار قرار گرفت و طبق تحقیقات انجام شده هویت افرادی که این زندانی با آنها درگیر شده محرز و تحقیقات توسط بازجو در حال انجام می باشد.
شاهون وند، اضافه کرد: امروز پزشکی قانونی با حضور خانواده این فرد، کالبدشکافی را انجام داد که ظرف چند روز آتی و بعد از تکمیل نتیجه کامل کالبدشکافی، علت اصلی مرگ اطلاع رسانی خواهد شد.
وی، اظهار داشت: چنانچه بعد از مشخص شدن علت مرگ معلوم شود احدی یا اشخاصی در فوت او مقصر بودند بدون هیچ گونه مماشاتی با آنها برخورد خواهد شد و دستگاه قضائی در اجرای عدالت قاطع خواهد بود.

1399/08/24
14:17:50
5.0 / 5
1660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت