مدیركل ثبت اسناد و املاك خبر داد:

تثبیت بیش از ۵۹۸ هزار هكتار از اراضی ملی لرستان در سامانه كاداستر

تثبیت بیش از ۵۹۸ هزار هكتار از اراضی ملی لرستان در سامانه كاداستر لرستان مدیركل ثبت اسناد و املاك لرستان از تثبیت بیش از 598 هزار هكتار از اراضی ملی استان در سامانه كاداستر آگاهی داد.


علی اکبر باقری امروز دوشنبه ۱۲ آبان اظهار نمود: در امتداد تفاهم نامه مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با ادارات مختلف این استان، بیش از ۳۸ کارگروه از شروع سال تا حالا تشکیل شده است.
وی با اعلان اینکه از شروع تشکیل کاداستر تا حالا ۵۹۸ هزار و ۱۵۶ هکتار از اراضی ملی در سامانه کاداستر لرستان ثبت شده است، اظهار داشت: اجرای طرح کاداسترباعث شفافیت در امور و مدیریت زمین در بخش های مختلف استان می شود و باتوجه به عزم جهادی این اداره کل در جهت پیشبرد اهداف سازمان و همت و تلاش مهندسان نقشه بردار ثبت استان و اداره کاداستر این میزان اراضی تثبیت شده است.
باقری بیان کرد: از مجموع اراضی تثبیت شده فوق، ۳۹۵ هزار و ۱۹۴ هکتار معادل ۸۴۵ قطعه تثبیت اراضی ملی در استان مربوط به عملکرد امسال است.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان با اشاره به آخرین وضعیت اراضی زراعی در استان اظهار داشت: امسال ۳۴۱۹ هکتار از اراضی استان در سامانه کاداستر ثبت شده است.
وی عنوان کرد: در حوزه اراضی سایر دستگاه های دولتی نیز تا حالا ۲۵۹۷ هکتار تثبیت اراضی انجام شده که ۶۷۶ هکتار آن آن مربوط به عملکرد امسال است.1399/08/12
14:44:42
5.0 / 5
1890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت