پرسنل شركت نفت در زمینه مبحث دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند

پرسنل شركت نفت در زمینه مبحث دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند دادستان آبادان اظهار داشت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تكمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار یكی از پرسنل شركت نفت و برادرش پیرو بررسی مبحث ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها، اقدام نموده است.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، حمید مرانی پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان در گفتگو با میزان با اشاره به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو اتفاق اخیر رخ داده در آبادان، اظهار داشت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو بررسی صحت و سقم ادعای ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها، اقدام نموده است.

وی بیان داشت: هم اکنون یکی از دوربین های مداربسته مستقر در محل حادثه برای بازیابی اطلاعات به مراجع ذی ربط عرضه شده و به محض وصول اطلاعات مندرج در آن، تحقیقات تکمیلی را ادامه می دهیم.
دادستان آبادان اظهار داشت: در هیچ تاریخی پیش از این شکایتی از جانب آن دختر جوان ضد این پرسنل شرکت نفت در سیستم قضایی درج نشده و تنها در اردیبهشت ماه سالجاری این دختر جوان ضد فردی که دوست این فرد بوده است، شکایتی را دایر بر سرقت اموال در شعبه دوم دادیاری دادستانی آبادان درج کرده بود.
ایشان در ادامه اضافه کرد: این خانم که مورد ضرب و جرح قرار گرفته، به پزشکی قانونی ارجاع شده است.
مرانی پور تصریح کرد: این خانم به واسطه اتفاق اخیر، از این پرسنل شرکت نفت شکایت کرده است و قوه قضاییه هم با جدیت و به صورت ویژه شکایت مذکور و پرونده را رسیدگی خواهد نمود.1399/08/04
19:19:32
5.0 / 5
1922
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت