دادستان گیلان:

قاتل رومینا اشرفی به ۹ سال حبس و پرداخت دیه محكوم شد

قاتل رومینا اشرفی به ۹ سال حبس و پرداخت دیه محكوم شد دادستان عمومی و انقلاب مركز استان گیلان ضمن تشریح ابعاد رای پرونده قتل رومینا اشرفی اظهار داشت: پرونده قتل رومینا اشرفی توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازی و بر مبنای ظرفیت قانونی موجود رسیدگی شده است.


به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، مهدی فلاح میری، ضمن تشریح ابعاد رای صادره برای رضا اشرفی و بهمن خاوری عنوان کرد: بر مبنای رای دادگاه بدوی، قاتل رومینا اشرفی به افترا قتل عمد از جنبه عمومی جرم به ۹ سال حبس و پرداخت دیه و فرد دیگر (بهمن خاوری) به دو سال حبس و تبعید محکوم شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه این رای قابل فرجام خواهی است، اظهار داشت: دادگاه با عنایت به ظرفیت قانونی موجود مبادرت به صدور رای کرده است.
وی خاطرنشان کرد: پرونده قتل رومینا اشرفی توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازی و بر مبنای ظرفیت قانونی موجود رسیدگی شده است.
فلاح میری در انتها تصریح کرد: قانون هم اکنون در مورد قتل فرزند حداکثر مجازات را، حبس و دیه قرار داده و دادگاه هم بر همین مبنا مبادرت به صدور رای کرده؛ از طرفی وظیفه دستگاه قضایی اجرای قانون است و ابزار قاضی برای برقراری عدالت اجرای قانون است.1399/06/08
22:01:31
5.0 / 5
2151
تگهای خبر: پرونده , جرم , حبس , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت