بررسی مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران

بررسی مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران به گزارش علم عدل در جلسه ای با حضور قائم مقام دادگستری تهران و رئیس كل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران مسائل و مشكلات مدیران دفاتر كل دادگاه های تهران بررسی گردید.


به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، مسعود ستایشی قائم مقام رئیس کل دادگستری تهران با حضور در جمع مدیران دفاتر کل دادگاه های تهران از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات حوزه کاری محاکم دادگستری در شهر تهران قرار گرفت. وی اظهار داشت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم باید درب اتاق مسئولین بر روی مردم باز باشد؛ چون که در شرایط خاص کنونی یکی از اشکالات موجود عدم دسترسی مردم به آنان می باشد و این دور از انتظار است. قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران اضافه کرد: توفیقی که در امر خدمت رسانی خداوند متعال به ما عطا فرموده را باید غنیمت بدانیم و برای کسب رضایت حق تعالی بیشتر از پیش تلاش نماییم و در این راستا بحث حفظ کرامت انسانی مراجعین و پاسخگویی مناسب به درخواست های آنان مورد توجه قرار گیرد. ستایشی اظهار داشت: دستگاه قضایی هم اکنون در حال درخشیدن است و این نظر خواهی ها، زحمات، تلاش و خدمات همکاران قضایی و اداری باید به نحو شایسته اطلاع رسانی شود. یحیی جعفری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران هم در این جلسه اظهار داشت: هرجا که عدم توفیق و مشکلی بوجود آمده به علت فاصله گرفتن از مردم است و انتظار بنده این است که ارباب رجوع مورد تکریم قرار بگیرند و به حقوق آنان توجه گردد و احساس کنند که اصل بی طرفی برای طرفین به صورت کامل رعایت می شود.
‎وی خاطرنشان کرد: به دنبال اهداف کلی هستیم که برگرفته از سیاست های کلان قوه قضائیه است همچون دارسی عادلانه، احیای داوری، کاهش جمعیت کیفری زندان ها و ارتقاء سلامت کارکنان و برای دستیابی به این اهداف الان در کنار هم جمع شده ایم. جعفری به مدیران دفاتر کل دادگاه های مجتمع های قضایی تهران متذکر شد: ما بیشتر عمر مفیدمان در محیط کار سپری می شود و بدین منظور لازم است که محیط کار را با نشاط و امن نماییم و سعه صدر، امین، دلسوز و شفاف باشیم و در کارهایمان ضابطه مند و حافظ اسرار همکارانمان باشیم. در این نشست مشترک، مدیران دفاتر کل مجتمع های قضایی تهران با قائم مقام رئیس کل دادگستری تهران، رئیس حوزه ریاست و رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران دیدار و مشکلات مجتمع ها و روند انجام امور را در فضای صمیمانه طرح کردند. جواد سلطانی مدیر دفتر کل مجتمع قضایی خانواده دو، احمد اورنگی مدیر دفتر کل مجتمع قضایی شهید بهشتی و سعید مجیدی فر مدیر دفتر کل مجتمع قضایی شهید مفتح همچون نمایندگان ۲۲ مدیر دفتر کل حاضر در این جلسه بودند که به طرح مسائل و مشکلات موجود پرداختند.


منبع:

1399/06/07
13:53:17
5.0 / 5
2222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت