سرپرست معاونت توسعه مدیریت دانشگاه:

سازوكارهای مالی نوینی در دانشگاه آزاد در حال طراحی است

سازوكارهای مالی نوینی در دانشگاه آزاد در حال طراحی است به گزارش علم عدل سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اظهار داشت: بر طبق نرم افزارهای ویژه، سازوكارهای مالی نوینی در حال طراحی است.به گزارش علم عدل به نقل از دانشگاه آزاد، جلسه مشترک دکتر محمدمهدی فداکار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با عنایت اله ملکی تبار رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی، قائم مقام و معاونان این مرکز اجرا شد.
فداکار در این نشست با اعلان اینکه بر طبق نرم افزارهای ویژه، سازوکارهای مالی نوینی در حال طراحی است، اظهار داشت: این معاونت به دنبال شناسایی و یافتن چاره مناسب برای حل مشکلات است.
وی ابراز امیدواری کرد مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات ضمن تعامل مستمر با مدیران مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع، پیشنهاداتی برای حل مسائل این حوزه ارائه نماید.
در ادامه این جلسه، ملکی تبار ضمن معرفی مجموعه کارهای مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه، راهبرد حل مسئله را استراتژی اصلی این مرکز دانست و اظهار داشت: باتوجه به ریل گذاری های مدیران دانشگاه، اهتمام می شود بیشترین کمک در زمینه مسائل مالی، اداری و مدیریتی و همین طور رفع مشکلات امور دانش اصلی دانشگاه توسط مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه صورت گیرد.
در اختتام معاونان مرکز نظارت به صورت جداگانه عملکرد و کارهای تخصصی خودرا ارائه و زمینه های مرتبط و مشترک برای همکاریهای فی درخلال را بیان نمودند.

1399/05/28
10:25:08
5.0 / 5
2156
تگهای خبر: اسلامی , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت