اهدای گواهی ثبت برای آثار هوشنگ مرادی كرمانی و دیگران

اهدای گواهی ثبت برای آثار هوشنگ مرادی كرمانی و دیگران در تازه ترین جلسه كمیته ملی حافظه جهانی، گواهی ثبت آثار به بعضی از فرهیختگان و فعالان عرصه میراث معنوی و فرهنگی اهدا شد.


به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تازه ترین جلسه کمیته ملی حافظه جهانی با حضور اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و رئیس کمیته ملی حافظه جهانی در محل اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی انجام شد.
کمیته ملی حافظه جهانی در این نشست ضمن بررسی کارهای انجام شده و امور در دست اقدام، گواهی ثبت آثار بعضی از فرهیختگان و فعالان عرصه میراث معنوی و فرهنگی را به آنها اهدا کرد.
بر همین اساس، گواهی ثبت آثار هوشنگ مرادی کرمانی، گواهی ثبت کتاب «هزار و یک شب» به نماینده کاخ موزه گلستان و گواهی ثبت «مجموعه نقشه های فرش های سیدابوالفتح زیدی لطیفی» مشهور به رسام عرب زاده اهدا شد.
همین طور در این نشست گواهی ثبت آثار دیگری چون «مجموعه نسخه های خطی نقشه های جغرافیای ترسیمی عباس سحاب» به محمدرضا سحاب و فاطمه پاک و گواهی ثبت اثر «مجموعه اسناد روابط بین المللی ایران در طول سال های ۱۱۸۶ تا ۱۳۰۴ هجری شمسی» به محمدمهدی کمالی، رئیس اداره حفظ و نگهداری اسناد وزارت امور خارجه، مژده محمدی و سعید خطیب زاده اهدا شد.
منبع:

1399/05/14
23:09:04
5.0 / 5
2274
تگهای خبر: اسناد , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت