سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد؛

دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش نیست

دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش نیست به گزارش علم عدل سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: فرهنگ در دانشگاه باید یك ركن باشد و اینكه معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، اشتباه است.به گزارش علم عدل به نقل از دانشگاه آزاد، فرزاد جهان بین در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد و این که معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، تفکر اشتباهی است، بنابراین باید به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یک معاون رکنی نگاه نماییم. اعتقاد داریم که نظام آموزشی، پژوهشی و... باید خودش را با نظام فرهنگی هماهنگ کند.
وی با اشاره به شخصیت فرهنگی دکتر رضا نصیری مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: وی از یادگاران دفاع مقدس است و حق بسیاری بر گردن ما دارد. آنچه ما به زبان می آوریم، آنها به چشم دیدند. کارنامه وی در ۳ سال گذشته، هم نشان از نحوه مدیریت وی است. خوشبختانه طی سه سال قبل فعالیتهای خوبی در حوزه نیروی انسانی و اقدامات مثبت فرهنگی انجام شده است.
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: به دنبال ادامه روند خوب گذشته هستیم، البته امکان دارد نقدهایی هم وجود داشته باشد، اما تلاش خواهیم کرد از تمامی ظرفیت های گذشته استفاده نماییم.
جهان بین تصریح کرد: دکتر یکانی از مدیران فرهنگی و دانشجویی موفق و جهادی دانشگاه آزاد اسلامی است؛ با انتخاب وی به دنبال این هستیم تا نشان دهیم زحمات افراد در دانشگاه دیده می شود و بکارگیری افراد در مناصب باید به صورت طبیعی باشد.
وی تصریح کرد: تغییرات مثبت باعث می شود روح تازه ای به فعالیتهای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دمیده شود که امیدواریم با حضور دکتر یکانی، تحولات فرهنگی با سرعت و قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.


منبع:

1399/05/13
12:17:23
5.0 / 5
2326
تگهای خبر: اسلامی , ثبت , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت