سرپرست واحد علوم و تحقیقات:

مشكل امتحان مجازی دانشجویان علوم و تحقیقات را حل می نماییم

مشكل امتحان مجازی دانشجویان علوم و تحقیقات را حل می نماییم سرپرست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اظهار داشت: برای دانشجویانی كه در هنگام امتحان موفق به بارگذاری پاسخنامه ها نشده اند، شیوه جایگزین تعریف و بزودی به دانشجویان اعلام می شود.رضا مسعودی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سؤال که تکلیف دانشجویانی که نتوانسته اند پاسخنامه سوالات امتحانی را در سامانه بارگذاری کنند، چیست و اینکه آیا برنامه ای برای دانشجویانی که حین آزمون غیرحضوری با مشکل رو به رو شده اند در نظر دارید؟ اظهار نمود: باید در ابتدا تاکید کنم که حتما مشکلات دانشجویان را در این رابطه حل خواهیم کرد و دانشجویان از این بابت اصلا نگران نباشند.
سرپرست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از تعریف فرایندی برای امتحانات ناموفق دانشجویان اطلاع داد و اضافه کرد: با عنایت به اعلام معاونت آموزشی، برخی از دانشجویان که پاسخنامه های خویش را نتوانستند در سامانه بارگذاری کنند، آنرا به دانشکده های مربوطه ایمیل کردند؛ در این رابطه در حال تعریف فرایندی هستیم که برپایه آن یا پاسخنامه های ارسالی را با صحت سنجی بپذیریم و یا اگر این امکان وجود نداشت، یک آلترناتیو و یا شیوه جایگزین تعریف نماییم.
مسعودی در پاسخ به این سؤال که تکلیف دانشجویانی که پاسخنامه ها را ایمیل نکرده اند چه می شود، اظهار داشت: برای این افراد یک بخش جدیدی را در نظر خواهیم گرفت ولی باز هم تاکید می کنم که دانشجویان در این خصوص نگران نباشند.
وی افزود: البته برنامه ما هنوز نهایی نشده و در حال صدمه شناسی مبحث هستیم ولی در نهایت مشکل را حل خواهیم کرد.
سرپرست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: در حال بررسی هستیم که کدام گزینه از لحاظ اعتبار سنجی و تکنیکال صحیح تر است و بزودی تصمیم نهایی را به دانشجویان اعلام خواهیم کرد.
به گزارش علم عدل به نقل از مهر، در یک هفته اخیر برخی دانشجویان مقاطع مختلف واحد علوم و تحقیقات نتوانستند آزمون غیرحضوری خویش را با موفقیت به پایان ببرند و با مشکلاتی نظیر بارگذاری پاسخنامه سوالات مواجه گشتند.

1399/04/12
15:27:25
5.0 / 5
2802
تگهای خبر: آزمون , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت