متن كامل ۴۱ هزار رساله دكتری و رساله ارشد در وبسایت كتابخانه مركزی دانشگاه تهران

متن كامل ۴۱ هزار رساله دكتری و رساله ارشد در وبسایت كتابخانه مركزی دانشگاه تهران به گزارش علم عدل متن كامل بیشتر از 41 هزار رساله دكتری و رساله ارشد روی وب سایت دانشگاه تهران قرار گرفت.به گزارش علم عدل به نقل از خبر آنلاین، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، در آستانه عید مبارک فطر، متن کامل رساله های ارشد و دکتری را در اختیار استادان، دانشجویان و پژوهشگران قرار می دهد. انتشار مجموعه این رساله ها در کتابخانه دیجیتال کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران به مرور کامل خواهم شد.
در ضمن، درخواست کننده متعهد خواهد شد که در استفاده از رساله، قوانین مصوبه اخیر مجلس را با عنوان «قانون پشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» رعایت نماید.
برپایه مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه، رساله هایی عرضه خواهد شد که دو سال از دفاع آنها گذشته باشد و درخواست کننده متعهد خواهد شد که مفاد مصوبه «قانون پشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» را در استفاده از رساله ها رعایت کند.
در همین وب سایت تصاویر 12 هزار و 106 نسخه خطی هم قرار داده شده است. هم اکنون استفاده از متن کامل، در قبال وجهی است که از متقاضیان دریافت شده است و نسخه کامل برای انان ارسال خواهد شد.
راهنمای استفاده از کتابخانه دیجیتال کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران می تواند کار علاقه مندان را برای چگونگی دسترسی ساده به منابع تسهیل کند.
پیش از این دکتر رسول جعفریان، رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، یادداشتی را باعنوان طرحی جهت استفاده بهینه از دانش تولید شده در رساله های دکتری و رساله های ارشد در خبرآنلاین منتشر نموده بود. وی در سال جدید هم یادداشت دیگری نوشت: آیا زمان ایجاد امواج بزرگ انتشار و مطالعه کتاب های الکترونیکی در کشور فرا رسیده است؟
/6262

1399/03/01
12:57:44
5.0 / 5
2962
تگهای خبر: اسناد , دانش , قاضی , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت