خاوازی در دیدار با وزیر دادگستری مطرح كرد

حفظ كاربری اراضی كشاورزی و رفع تداخلات ارضی با جدیت پیگیری شود

حفظ كاربری اراضی كشاورزی و رفع تداخلات ارضی با جدیت پیگیری شود به گزارش علم عدل وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: حفظ كاربری اراضی كشاورزی و رفع تداخلات ارضی باید با جدیت پیگیری شود.به گزارش علم عدل به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در نشست مشترک با وزیر دادگستری تعامل اجزای دولت برای رفع مشکلات کشاورزان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بایستی روند تصویب لوایح قانونی که ضامن حقوق مردم و حفظ و صیانت از منابع آب و خاک و بخصوص اراضی کشاورزی باشد، تسریع شود.
وی همینطور بر اهمیت اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی، رفع تداخلات اراضی تصریح کرد و اضافه کرد: پیشگیری از تصرفات غیرقانونی و ممانعت از تضییع حقوق دولت و مردم ضروریست.
در این نشست، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، آمادگی این وزارت برای تسهیل و رفع مشکلات حقوقی و همینطور حمایت های قانونی در مبحث اراضی زراعی و حفظ جنگل ها و منابع طبیعی را اعلام نمود و اظهار داشت: ارتباط و تعامل مؤثر با قوه قضائیه و تسریع در صدور احکام و رسیدگی به دعاوی کیفری در حل مسائل مردم در زمینه امور اراضی مؤثر است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت حفظ درختان در باورهای دینی و احکام حقوقی، بر تداوم و تقویت حمایت های قانونی برای پیشگیری از قطع درختان و ممانعت از سوء استفاده سودجویان تاکید نمود.

1399/02/18
13:35:16
5.0 / 5
3275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت