گفتگوی تلفنی رئیس قوه قضاییه با وزیر كشور و رئیس سازمان صداوسیما

گفتگوی تلفنی رئیس قوه قضاییه با وزیر كشور و رئیس سازمان صداوسیما علم عدل: رئیس قوه قضائیه طی تماسهای تلفنی با وزیر كشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار كردستان درباب طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و موثر رسانه ای و تامین امنیت گفتگو نمود.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی طی تماسی های تلفنی جداگانه با وزیر كشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار كردستان صحبت كرد و به ارائه نكاتی درباب طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و مؤثر رسانه ای و تامین امنیت شهروندان پرداخت.

رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با وزیر كشور از اقدامات مؤثر این وزارتخانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمجید كرد.

وی در این زمینه اظهار داشت: باتوجه به سفارش كارشناسان و مصوبه ستاد مقابله با كرونا و گزارش های كه بنده رسیده است، مدیریت وزارت كشور توانسته است اقدامات مؤثری را در زمینه اجرای این طرح بعمل آورد.

رئیس قوه قضائیه از دست اندركاران كمیته امنیتی، اجتماعی و سیاسی به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای مطلوب طرح های مقابله با بیماری كرونا قدردانی نمود و اظهار داشت: امیدوارم با سیاست های در پیش گرفته شده و همراهی شهروندان بتوانیم به زودی بر این ویروس وارداتی غلبه نماییم و سلامت را باردیگر به جامعه ایران برگردانیم.

نكته دیگری كه در تماس رئیسی با رحمانی فضلی مورد تاكید قرار گرفت، حوزه امنیت شهروندان در طول تعطیلات نوروز بود. آقای رئیسی ضمن تمجید از تمهیدات اندیشیده شده در شوراهای تامین استانی، اظهار نمود: نظر به گزارش های ارائه شده اقدامات خوبی در حوزه تامین امنیت شهروندان انجام شده و باید به سبب تصمیم های اتخاذ شده برای مقابله با جرایم سازمان یافته و تامین امنیت شهروندان در این شرایط خاص در شوراهای تامین استانها قدردانی نمود.

برنامه های آگاهی بخش صدا و سیما بسیار مؤثر بوده است

رئیس قوه قضائیه در ادامه تماسهای تلفنی امروز عصر خود، با علی عسكری رئیس سازمان صدا و سیما گفتگو نمود.

در این تماس تلفنی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات مؤثر سازمان صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی، اغنای افكار عمومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی در مورد به حداقل رساندن رفت و آمدهای غیرضرور و ساخت برنامه های كارشناسی در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اظهار داشت: رسانه ها و به خصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید برای مقابله با جنگ روانی دشمن و اغنای افكار عمومی نسبت به حقایق جاری كشور دست برتر را داشته باشند و اجازه ندهند شایعات و اخبار غیرواقعی افكار عمومی را مشوش نماید.

رئیس دستگاه قضا در ادامه ضمن تقدیر از موفقیت های بزرگ رسانه ملی بیان داشت: از دست اندركاران حوزه خبر و خبرنگاران رسانه ملی بواسطه حضور در صحنه های مختلف برای آگاهی بخشی حداكثری به مردم تشكر می كنم و امیدوارم این عزیزان در انجام رسالت بسیار مهم خود همیشه و همیشه موفق باشند.

گزارش استاندار كردستان از اقدامات صورت گرفته در مبارزه با كووید ۱۹ در تماس تلفنی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با استاندار كردستان، بهمن مرادنیا گزارشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اقدامات مختلف در جهت تامین امنیت استان و موضوعات اخیر مربوط به زندان سقز ارائه كرد.

رئیس قوه قضائیه ضمن استماع گزارش ارائه شده، از اقدامات صورت گرفته استانداری كردستان تشكر كرده و نكاتی در باب مسائل امنیتی متذكر شد.


منبع:

1399/01/11
22:25:19
5.0 / 5
3564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت