یك منبع آگاه با مهر تشریح كرد:

جزئیات درگیری در زندان الیگودرز

جزئیات درگیری در زندان الیگودرز به گزارش علم عدل یك منبع مطلع و باخبر ضمن تشریح جزئیات درگیری به قصد فرار زندانیان زندان الیگودرز اظهار داشت: در جریان این درگیری یك زندانی كشته و یك زندانی دیگر زخمی شد.یك منبع مطلع و باخبر در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون ماجرای اعتراض زندانیان زندان الیگودرز و ایجاد درگیری در غروب روز گذشته به قصد فرار از زندان اظهار داشت: پس از آن كه در زندان ناآرامی به وجود آمد مأموران انتظامی وارد عمل می شوند اما زندانیان خیلی مقاومت می كنند و در جریان این درگیری یك نفر كشته و یك نفر زخمی می شود.
وی با اشاره به اینكه الان شرایط به حالت عادی برگشته است و تحت كنترل است، اشاره كرد: بیرون و داخل زندان تحت كنترل است و همه نیروها بسیج شده اند.
این منبع مطلع اشاره كرد: یكسری اقدامات امنیتی انجام شده كه عاملین و مسببین اصلی اعتراض و ناآرامی در زندان الیگودرز شناسایی شوند.
وی با تاكید بر اینكه هیچكس نتوانسته از زندان الیگودرز فرار كند چون مأموران بموقع وارد عمل شده اند، اضافه كرد: با اقدامات پلیسی و انتظامی بموقع هیچ شخصی فرار نكرده و زندان دست نیروهای امنیتی است؛ همین طور زندان از بیرون هم محافظت می شود.


منبع:

1399/01/02
23:35:44
5.0 / 5
3565
تگهای خبر: پلیس , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت