وضعیت استخدام نیرو در سازمان های خیلی مذهبی او به درد شما نمی خورد!

وضعیت استخدام نیرو در سازمان های خیلی مذهبی او به درد شما نمی خورد! به گزارش علم عدل می گوید: برای سازمان مان یك نفر برای مدیریت روابط عمومی می خواهیم، كسی سراغ نداری؟می گویم: جوانی بسیار توانمند و لایق هست كه خیلی هم خوش اخلاق و خنده روست و تحمل و صبر زیادی هم دارد و همه به صداقت و درستكاری می شناسندش و او را امین می دانند، اما نمی دانم برای فضای كاری شما مناسب باشد یا نه، چون موهایش بلند است و موهایش را روغن می زند و خیلی به ظاهر و تیپش اهمیت می دهد و كلی هم برای عطر و ادوكلون خرج می كند و به لباس مرتب و تمیزش می رسد!
می گوید: البته می دانی كه محیط سازمان ما خیلی مذهبی است و طبیعتا این سر و شكلی كه تو تعریف می كنی با آن مجموعه خیلی سازگار نیست ولی حالا شاید بتوانیم قانعش نماییم كه موهایش را كوتاه كند! چون بالاخره فضای عمومی بر وبچه های ما بیشتر جوّ رفقای هیئتی و حزب اللهی است و حال و هوایشان این طوری نیست.
ادامه می دهم كه راستش دور و برش هم آدم های مختلفی هست و با همه جور آدمی كنار می آید و گرچه موضع اعتقادی قاطع و شفاف و صریحی دارد اما روابطش خیلی وسیع و متنوع است و بعضی رفقایش چندان مثل خودش نیستند.
بعد می گویم: البته مشكل دیگری هم در مورد بستگانش هست كه فكر نمی كنم چاره ای داشته باشد! دو تا از عموهایش از سران ضدانقلاب هستند كه پرونده سنگین دارند!
می گوید: نه دیگر این را اصلا نمی گردد كاری كرد، چون جواب استعلام از همان اول معلوم است!
می گویم بله می فهمم، شما حق دارید چون محیط كارتان خیلی مذهبی است چنین آدمی به درد شما نمی خورد! اما آیا می دانی تمام اوصافی كه من گفتم خصوصیات رسول خدا صلی الله مقابل و آله بود؟
نگاهم می كند و دیگر چیزی نمی گوید!
هر دو سكوت می كنیم!

* استاد دانشگاه

* انتشار یافته در روزنامه شهرآرامنبع:

1398/07/10
22:57:39
5.0 / 5
5168
تگهای خبر: پرونده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت