معنویت بی سامان با نگاهی به وضعیت شهر تهران

معنویت بی سامان با نگاهی به وضعیت شهر تهران به گزارش علم عدل كتاب معنویت بی سامان به همت انتشارات پژوهشكده باقرالعلوم(ع) چاپ و روانه بازار شد.


خبرگزاری حوزه نوشت: همچون تهاجمات فرهنگی، الگوها و انگاره های شبه معنوی جدید در طبقات و گروه های اجتماعی است، معنویت هایی كه به تعبیر مقام معظم رهبری عرفان های كاذب و بدلی و به دنبال سیطره تفكرات الحادی و دكان داری معنوی هستند.
از آنجایی كه به باور بعضی از اندیشمندان امروزه، جهان در لبه پرتگاه بحران معنا و معنویت قرار دارد و معنویت حقیقی را مدرنیته تهدید می كند؛ بنابراین برای ریشه یابی علمی این مسئله كتاب معنویت بی سامان(تأملی جامعه شناختی بر معنویت گرایی جدید و چرایی گرایش به آن در ایران) توسط خانم صدیقه رمضانی در 4 فصل به رشته تحریر درآمده است.
فصل اول: معنویت گرایی جدید در عالم نظر
فصل دوم: گفتگو با معنویت گرایان جدید ایرانی
فصل سوم: وضعیت شهر تهران به مثابه مشتی از خروار
فصل چهارم: بررسی انتقادی روایت های ایرانی
این كتاب در 240 صفحه با قطع وزیری توسط انتشارات پژوهشكده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(ع) انتشار یافته و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
علاقه مندان می توانند جهت خرید اینترنتی این كتاب با رفتن به سایت http: //pbshop.ir/ و یا تماس با شماره 37835554 - 025 و همینطور رفتن به آدرس قم، میدان نیایش، جنب مصلی قدس، پژوهشكده باقرالعلوم(ع) آنرا تهیه كنند.
/6262


منبع:

1398/07/09
22:55:38
5.0 / 5
5048
تگهای خبر: اسلامی , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت