آیت الله رئیسی:

فضای كشور فضای نفرت از آمریكا و بی اعتمادی به اروپایی هاست

فضای كشور فضای نفرت از آمریكا و بی اعتمادی به اروپایی هاست به گزارش علم عدل رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: فضای كشور فضای نفرت از آمریكا و بی اعتمادی به اروپایی هاست.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی طی سخنانی در اختتامیه هفتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری «دوره پنجم» اظهارداشت: پیام این جلسه برای همه مسؤلان كشور حركت و فعالیت انقلابی متناسب با آنچه در گذشته در كشور انجام شده، است.
وی اضافه كرد: جنگ ما هنوز تمام نشده بلكه در حوزه اقتصادی، روانی و اطلاعاتی ادامه دارد؛ پس متناسب با همین جنگ ها كشور باید آمادگی داشته باشد. یعنی در جنگ اقتصادی باید استراتژی های مختلف وجود داشته باشد و حركتهای ابتكاری و خلاقیت در كشور وجود داشته باشد.
رئیسی تصریح كرد: انتظار مجلس خبرگان از ما و مسؤلان این است كه با حركت و تلاش، امید آفرینی جدی در مردم ایجاد شود. كشور امروز با پرچمداری رهبری شاهد ایستادگی و مقاومت فعال است و روز به روز افزایش می یابد.
رئیس قوه قضائیه خاطرنشان كرد: فضای كشور فضای نفرت از آمریكا و بی اعتمادی به اروپایی هاست.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه خاطرنشان كرد: امروز خصوصا در آستانه انتخابات هركسی در هر كجا، بداند یا نداند، بخواهد یا نخواهد، یاس در جامعه ایجاد كند در جهت راهبرد دشمن حركت كرده است.
وی در انتها تصریح كرد: تمام تلاش در همه سطوح باید در جهت ایجاد امید در جامعه و امید آفرینی باشد كه وظیفه همه ما به خواست رهبری انقلاب است. همه باید در جامعه امید ایجاد نماییم و بدانیم با امید به بیگانگان نمی گردد مشكلات اقصادی و معیشت مردم را حل كرد.

1398/07/05
19:46:20
5.0 / 5
4835
تگهای خبر: قوه قضائیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت