یك منبع آگاه در گزارش علم عدل مطرح كرد؛

حقوق شش و نیم میلیونی اسماعیل بخشی در زمان بازداشت

حقوق شش و نیم میلیونی اسماعیل بخشی در زمان بازداشت به گزارش علم عدل یك منبع مطلع با اشاره به حكم پرونده موسوم به هفت تپه ای ها، اظهار داشت: اسماعیل بخشی كارگر هفت تپه نیست و حتی در زمان بازداشت شش و نیم میلیون تومان حقوق به همراه اضافه كار شیفت، دریافت كرده است.یك منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حكم پرونده موسوم به «هفت تپه ای ها»، اظهار داشت: این احكام صرفا مربوط به دادگاه بدوی و قابل اعتراض و تجدید نظر بوده كه ریاست قوه قضائیه هم به تسریع در تجدید نظر و صدور حكم منصفانه تاكید نمودند.
وی با رد اعدادی كه درباب مدت محكومیت متهمان مطرح گردیده است، اضافه كرد: متهمان چند جرم داشته اند كه برای هر كدام حكمی صادر شده اما بر طبق قانون، تنها بالاترین حكم قابل اجراست و تجمیع نخواهد شد؛ پس حكم افراد ۱۴ سال یا بیشتر نیست.
این مقام آگاه در ادامه با اشاره به اینكه خلاف جوسازی ها فقط یكی از متهمان كارگر هفت تپه است، گفت: فقط آقای «خنیفر» كارگر این شركت می باشد كه كماكان و در زمان آزادی هم به تحریك بقیه مبادرت می كند.
وی با تاكید بر این مساله كه اسماعیل بخشی واسطه معارضین داخل و خارج بوده است، افزود: او نه كارگر است و نه حتی فعال كارگری. بخشی كارمند هفت تپه است كه حتی در زمان بازداشت نیز، مبلغ شش و نیم میلیون تومان حقوق به همراه اضافه كار شیفت، دریافت كرده است.
این مقام آگاه درانتها با اشاره به اینكه بقیه متهمان نیز از طیف چپ ماركسیست و مرتبطین حزب كمونیست كارگری بودند، اضافه كرد: آنها فرصت طلبانه تلاش داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند.


منبع:

1398/06/25
13:45:16
5.0 / 5
4688
تگهای خبر: آزادی , بازداشت , پرونده , جرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت