حضور مسؤلان قضایی در مراسم ترحیم مرحومه سحر خدایاری

حضور مسؤلان قضایی در مراسم ترحیم مرحومه سحر خدایاری به گزارش علم عدل تعدادی از مسؤلان قضایی با دستور و به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه در مراسم ترحیم سحر خدایاری در شهركرد حضور بهم رساندند.


به گزارش علم عدل به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، تعدادی از مسؤلان قضایی با دستور و به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه در مراسم ترحیم سحر خدایاری در شهركرد حضور بهم رساندند و مراتب دلجویی و تسلیت رئیس دستگاه قضایی را به خانواده این دختر جوان ابلاغ كردند. همینطور غلامحسن اسماعیلی رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییه در تماسی تلفنی، ضمن تسلیت و دلجویی از پدر مرحوم خدایاری از مواضع هوشمندانه وی در گفتگو با رسانه ها كه مانع از تحقق اهداف بیگانگان و برخی دنباله های داخلی شان شده است، قدردانی كرد. پدر سحر خدایاری در این تماس هم ضمن تشكر بابت پیگیری ها و دلجویی توسط مسؤلان قضایی، حضور آیت الله رئیسی در رأس قوه قضاییه را باعث امیدواری و دلگرمی مردم دانست و اظهار داشت كه برای موفقیت او دعا می كند.

برپایه این گزارش هفته گذشته، یك مقام آگاه در دادگستری استان تهران با اشاره به خودسوزی یك خانم رجوع كننده مقابل یكی از واحدهای قضائی تهران در مورد سابقه پرونده فرد مذكور اظهار داشت: این فرد در اسفندماه سال ۹۷ و در صورتی كه پوشش نامناسب داشته است، با مامورین نیروی انتظامی درگیر می شود و به آنها توهین می كند كه مستندات لازم در همین رابطه از ناحیه مامورین تهیه و به دادسرای تهران تحویل می شود. بر همین مبنا برای متهم یاد شده با عنوان جریحه دار كردن عفت عمومی و توهین به مامورین پرونده قضائی تشكیل شده است كه نامبرده از همان زمان تابحال با صدور قرار تامین آزاد بوده و به دادگاه رجوع می كند. این مقام آگاه اضافه كرد: در هنگام رجوع فرد یاد شده، رئیس دادگاه به واسطه فوت یكی از بستگانش در مرخصی به سر می برده و برای این فرد هیچ اقدام قضائی به عمل نیامده است و مقرر می شود در وقت دیگری به مرجع قضائی رجوع نماید كه نامبرده بعد از خروج از واحد قضائی با بنزینی كه از قبل تهیه كرده است، اقدام به خودسوزی می كند كه وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است و تحت مراقبت پزشكی قرار می گیرد.

1398/06/22
14:46:56
5.0 / 5
4590
تگهای خبر: ابلاغ , پرونده , پزشك , دادگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت