رئیس كل دادگستری گلستان خبرداد:

۷ مهر تاریخ برگزاری دادگاه علنی پرونده معروف به پرهام

۷ مهر تاریخ برگزاری دادگاه علنی پرونده معروف به پرهام به گزارش علم عدل رئیس كل دادگستری گلستان اظهار داشت: اولین جلسه دادگاه علنی پرونده لیزینگ خودرو معروف به پرهام آزادشهر هفت مهر شروع می شود.به گزارش علم عدل به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار نمود: اولین جلسه دادگاه علنی پرونده لیزینگ خودرو معروف به پرهام آزادشهر هفتم مهر در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی استان گلستان شروع می شود.
وی اضافه كرد: برگه ابلاغ تاریخ دادگاه برای شاكیانی كه در سامانه ثنا ثبت نام كرده اند، اینترنتی ارسال شده و كسانی هم كه ثنا ندارند برگه ابلاغ به نشانی كه در پرونده درج كرده بودند فرستاده شده است.
وی اضافه كرد: كسانی هم كه به سبب تغییر نشانی یا مواردی اینچنینی، ابلاغ به دستشان نرسیده است از این طریق اطلاع رسانی می شود.
به گفته وی، دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی است و از ساعت ۹ بامداد در دادگاه تجدیدنظر استان واقع در سایت اداری استان، با حضور شاكیان انجام خواهد شد.
این مقام ارشد قضایی استان اظهار داشت: پرونده ۳۳ هزار صفحه ای پرهام بیشتر از سه هزار شاكی دارد كه دو هزار و ۵۰۰ نفرشان گلستانی اند. سه متهم این پرونده الان در زندان هستند و به بهتان بی نظمی در نظام اقتصادی كشور محاكمه خواهند شد.
متهمان پرونده موسوم به لیزینگ خودرو شركت پرهام، با این ادعا كه می توانند خودرو های ساخت داخل را چند میلیون تومان پایین تر از قیمت بازار به مشتریان بفروشند، ۲۲۰ میلیارد تومان از شاكیان در استان های گلستان و سیستان و بلوچستان به جیب زدند.
پرونده پرهام آزادشهر از سال ۹۵ در دو شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان و شهرستان آزادشهر استان گلستان حدودا همزمان تشكیل شد، اما پرونده به صورت یكجا در شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان رسیدگی شد كه به سبب طولانی شدن روند رسیدگی و دشواری پیگیری شاكیان پرونده كه بیشترشان گلستانی بودند با درخواست رئیس كل دادگستری گلستان و موافقت دیوان عالی كشور این پرونده اواخر پارینه برای ادامه رسیدگی به گلستان احاله شد.


منبع:

1398/06/06
13:47:00
5.0 / 5
4854
تگهای خبر: ابلاغ , اینترنت , پرونده , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت