حضور سفیر واتیكان در دانشگاه مذاهب اسلامی، اسقف اعظم درباره توسعه مراكز علمی و دینی ایران چه گفت؟

حضور سفیر واتیكان در دانشگاه مذاهب اسلامی، اسقف اعظم درباره توسعه مراكز علمی و دینی ایران چه گفت؟ علم عدل: لئوبو كاردی، اسقف اعظم و سفیر واتیكان، عصر امروز با حضور در دانشگاه مذاهب اسلامی، در گفت و گو با علماء و استادان این دانشگاه در جریان توسعه پژوهش های علمی و دینی این دانشگاه قرار گرفت.به گزارش علم عدل به نقل از خبر آنلاین، لئوبو كاردی، سفیر واتیكان و اسقف اعظم، عصر امروز با حضور در دانشگاه مذاهب اسلامی، با اشاره به جایگاه مذاهب در تامین صلح جهانی، اظهار داشت: دانشگاه مذاهب اسلامی در ایران با عنایت به جایگاه مهمی كه در جهت همگرایی دارد، یك دانشگاه مهم میدانم و واتیكان آماده است دانشگاه های خودرا برای همكاری با این دانشگاه آماده كند. سفیر واتیكان با بیان این كه اختلاف بین مذاهب مانع صلح جهانی است، اظهار داشت: تفرقه مذهبی مشكل بزرگی است و با تفرقه نمی توانیم به صلح جهانی بیاندیشیم.
اسقف اعظم در ایران اضافه كرد: توسعه مراكز علمی - دینی در ایران بسیار برجسته است و با توجه به این مجموعه های پژوهشی و علمی معلوم می شود كه در عرصه های دینی، پژوهش های خوبی صورت گرفته است.
لئوبو كاردی سفیر واتیكان درانتها با بیان این كه اختلاف بین مذاهب مانع صلح جهانی است، اظهار داشت: تفرقه مذهبی مشكل بزرگی است و با تفرقه نمی توانیم به صلح جهانی بیاندیشیم.
/6262


منبع:

1398/05/04
14:16:25
5.0 / 5
4534
تگهای خبر: اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت