حجاب بی حجاب، كتاب تازه محمدرضا زائری، مخاطب این كتاب، بانوان و دختران نیستند!

حجاب بی حجاب، كتاب تازه محمدرضا زائری، مخاطب این كتاب، بانوان و دختران نیستند! علم عدل: كتاب «حجاب بی حجاب» با سوژه محوی « لطمه شناسی بی پرده سیاست گذاری حجاب در ایران» اثر تازه محمدرضا زائری با استقبال مخاطبان در بازار نشر روبرو شده است.به گزارش علم عدل به نقل از خبر آنلاین كتاب «حجاب بی حجاب»، مجموعه نقدها و تحلیل های «محمدرضا زائری» درباره سیاست گذاری حجاب در ایران است كه با استقبال مخاطبان روبرو شده است.
ناشر در پشت جلدكتاب آورده است: « این كتاب بیشتر از آنكه بانوان را مخاطب قرار دهد، با فعالان فرهنگی سخن می گوید و می كوشد فضایی جهت بررسی جدی تر سوژه فراهم سازد. البته ذكر این نكته لازم است كه مخاطب كتاب بانوان و دخترانی نیستند كه به حجاب اعتقاد و التزامی ندارند و كتاب نمی خواهد آنان را به این فریضه‌ی الهی دعوت كند؛ بلكه مخاطب این كتاب كسانی هستند كه مقرر است درباره‌ی این مساله به چاره اندیشی و سیاست گذاری بپردازند یا كتاب های ترویجی و تبلیغی را برای مخاطبان بی حجاب بنویسند.»
این كتاب مجموعه كامل مقالات، یادداشت ها و مصاحبه های نگارنده پیرامون حجاب است كه قسمتی از آن قبلا در دو كتاب "حجاب باحجاب"و "حجاب بی حجاب" انتشار یافته است.
ناشر این اثر «نشرآرما» است. این كتاب را علاوه بر كتابفروشی ها می توانید به صورت آنلاین از سایت چهارسوق به آدرس https: //4soooq.ir تهیه نمایید.


دكتر محمدرضا زائری، نویسنده و استاد دانشگاه، در یادداشت تازه خود درباره این كتاب نوشته است: « مدتی پیش بدون آن كه اطلاع داشته باشم یكی از كتاب های من با نام "حجاب بی حجاب" را در یكی از سازمان های صنعتی توزیع كرده بودند( كه اگر خبر داشتم لااقل پیشنهادهای دیگر و مناسب تری برای توزیع بین همكاران شان می كردم) و بعد فهمیدم كه بعضی از دریافت كنندگان كتاب كه به هر علت ( و كاملا قابل درك) نسبت به این عنوان حساسیت داشته اند یا به فریضه حجاب معتقد نبوده اند بدون ورق زدن كتاب آنرا كنار گذاشته و از دریافت آن اظهار ناخشنودی كرده اند.
چندی بعد از آن یك مركز توزیع محصولات فرهنگی همین كتاب را در صفحه خود در یكی از شبكه های اجتماعی معرفی نمود و آنجا هم كه غالب مخاطبانش افراد انقلابی و مذهبی و مثلا حزب اللهی ( و معتقد به حجاب) بودند، دیدم برخی افراد كامنت های ناسزا و شكایت از كتاب و نویسنده اش نوشته اند.»
متن كامل این یادداشت را با عنوان «خیال می كنم، پس هستم» در گروه نخبگان خبرآنلاین بخوانید.
/6262


منبع:

1398/05/01
17:39:49
5.0 / 5
5039
تگهای خبر: شكایت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت