نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

مسئولان قضایی خوزستان خودرا در معرض دیدار با مردم قرار دهند

مسئولان قضایی خوزستان خودرا در معرض دیدار با مردم قرار دهند علم عدل: نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار داشت: قضات و مسئولان قضایی خوزستان خودرا در معرض دیدار با مردم قرار دهند و خصوصاً در نماز جمعه ها با مردم دیدار كنند.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز در دیدار مسئولان دادگستری خوزستان با وی اظهار نمود: با تاكید بر لزوم رعایت تقوا برای همه انسان ها اظهار نمود: برخی افراد از طریق درست تخطی می كنند كه این رسالت دستگاه قضایی است كه جامعه را از پلیدی ها پاك كند و افراد منحرف شده را به راه راست برگرداند.
وی، پیشگیری را از مهم ترین رسالت های دستگاه قضا برشمرد و اضافه كرد: همه نهادها و دستگاه ها همچون خانواده، آموزش و پرورش و دانشگاه ها، حوزه های علمیه، صدا و سیما، نشریات و شبكه های اجتماعی مجازی نیز وظیفه فرهنگ سازی و پیش گیری از وقوع جرم و لطمه های اجتماعی را در جامعه به عهده دارند و اگر به درستی به وظایف خود عمل كنند، خیلی از این پلیدی ها در جامعه اتفاق نمی افتد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد اظهار داشت: آمارهای ارائه شده از یك سو قابل تقدیر و از طرف دیگر برای جامعه اسلامی ما ناراحت كننده است. این در شرایطی است كه برخی كشورهای دیگر در زمینه پیشگیری اقدامات قابل توجهی داشته اند.
امام حمعه اهواز با اشاره به بالا بودن نرخ بیكاری و لطمه های اجتماعی ناشی از آن اظهار نمود: به تعبیر مقام معظم رهبری، دشمن در دو زمینه اعتیاد و مسائل جنسی سرمایه گذاری می نماید و از این راه اهداف خصمانه خودرا پیش می برد. مقابله با این دسیسه ها نیاز به قاطعیت دستگاه قضایی دارد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و دیگر شهدای هفتم تیر اظهار داشت: رسالت قاضی بسیار دشوار است و در اسلام رسالتی به دشواری قضاوت وجود ندارد در عین حال به نقل از روایات، با فضیلت ترین اعمال، دشوارترین آن هاست.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از قضات و مسئولان قضایی خواست تا خودرا در معرض دیدار با مردم قرار دهند و خصوصاً در نماز جمعه ها با مردم دیدار كنند.

1398/04/03
14:21:17
5.0 / 5
4933
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت