مدیركل امور كارگزاران سازمان حج:

نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات اعلام گردید

نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات اعلام گردید علم عدل: مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت از اعلام نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات عالیات اطلاع داد و اظهار داشت: برگزیدگان پس از مصاحبه حضوری انتخاب می شوند.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، آزمون معاونت آموزشی عتبات عصر روز جمعه ششم اردیبهشت ماه در كلیه مراكز استان ها و شهرستان كاشان برگزار گردید. تعداد سوالات این آزمون یكصد (۱۰۰) سوال شامل: احكام اولیه و عمومی، اطلاعات عمومی، زبان عربی، هوش و استعداد تحصیلی و كامپیوتر بود و در حدود ۴ هزار و ۴۶۰ نفر در این آزمون با یكدیگر رقابت كردند. حمید رضا محمدی مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت با بیان نتیجه این آزمون اظهار نمود: متقاضیان می توانند برای مشاهده نتایج به صفحه شخصی خود در سامانه جامع كارگزاران رجوع نمایند و از نتایج آگاه شوند.
وی ادامه داد: حداقل امتیاز قبولی هزار در نظر گرفته كه شامل كسب ۵۰ درصد امتیازات این آزمون است. مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت خاطرنشان كرد: در ادامه هم برنامه ریزی برای مصاحبه حضوری افراد قبول شده از راه دفاتر حج و زیارت استان ها اعلام می شود و افراد قبول شده باید در این آزمون هم موفق شوند. به قول محمدی، پس از مرحله مصاحبه هم افراد قبول شده باید دوره آموزشی را طی كنند و بعنوان معاونت آموزشی و در كنار یكی از مدیران كاروانهای عتبات و با پرداخت هزینه شخصی به عتبات مشرف شده و مراحل بعدی را طی كنند. وی ادامه داد: متقاضیان می توانند در صورت كسب نمرات و پاسخ نهایی ارزشیابی بعنوان معاونت آموزشی انتخاب شوند و وارد چرخه كارگزاری حج و زیارت گردند. مدیركل امور كارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح كرد: معاونت آموزشی عتبات عالیات دریچه ورودی به حوزه كارگزاری حج و زیارت است؛ یعنی افرادی كه بعنوان معاون آموزشی انتخاب می شوند در آینده و بعد از كسب تجارب لازم، ارتقا می یابند.

1398/03/02
19:53:55
5.0 / 5
5318
تگهای خبر: آزمون , قاضی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت