قاضی مسعودی مقام مطرح كرد:

ناتوانی احمدیان در تامین وثیقه ۱۲۰میلیاردی

ناتوانی احمدیان در تامین وثیقه ۱۲۰میلیاردی علم عدل: رئیس دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان پتروشیمی از عدم تامین وثیقه توسط احمدیان یكی از متهمان این پرونده اطلاع داد.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، قاضی مسعودی مقام در جمع خبرنگاران در مورد جلسه امروز دادگاه اظهار داشت: بعضی از نمایندگان و وكلا به اطلاعات تجهیز نیستند و این درحالی است كه باید مستندات را ارائه دهند؛ امروز به نماینده پتروشیمی تاكید كردیم كه اطلاعات باید مستند شود. وی خاطرنشان كرد: امكان دارد شاكی، متهم و نماینده دادستان مطالبی را بگویند كه نیاز به ارزیابی داشته باشد، ما این ارزیابی را انجام دادیم از نمایندگان بانك مركزی، شركت ها و وزارت نفت احضار كردیم و توضیحاتی دریافت می شود. در فرآیند دادرسی مشخص می شود چه خروجی دارد. وی در مورد عدم نظارت ها بر برخی شركت ها اظهار داشت: در همه جوانب اغلب نظارت واقعی نیست، نظارت های ما كمرنگ است و بیشتر بحث اعتماد است. قاضی مسعودی مقام اضافه كرد: در جلسه امروز دادگاه بحث هایی شد كه در شورای حل اختلاف كارشناسی شده، این مورد را بررسی و در صورت نیاز ارجاع می نماییم. سایر كارشناسی ها را هم بررسی می نماییم. وی در پاسخ به این سوال كه عدم نظارت ها بیشتر به چه موضوعی برمی گردد؟ اظهار داشت: قسمتی از نظارت ها به شركت های وابسته برمی گردد. نظارت ها بیشتر نظارت های خودمانی است و این در كشور معضل است. برخی ناظران هم تخصص كافی را ندارند.

قاضی مسعودی مقامدر پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص اینكه آیا احمدیان آزاد شده و وثیقه را تامین كرده است؟ اظهار داشت: احمدیان هنور بازداشت است و نتوانسته است وثیقه لازم را تامین كند. وثیقه ها به جهت متناسب بودن با مجازات و خسارات وارده و بحث های تحصیلی، تغییر یافته است. وثیقه این فرد هم ۱۲۰میلیارد است. اگر تامین كنند آزاد می شوند.

1398/01/22
23:46:51
5.0 / 5
4855
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت