قوه قضاییه:

حسین رونقی به زودی از بیمارستان مرخص می شود

حسین رونقی به زودی از بیمارستان مرخص می شود علم عدل: قوه قضاییه گزارشی درباره ی وضعیت جسمی حسین رونقی منتشر نمود.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، قوه قضاییه اعلام نمود:

«از ابتدای بازداشت حسین رونقی، جریان های خبری خاص اهتمام بر بحران نمایی از وضعیت جسمی این فرد داشتند و از همان ابتدا تیم جریان ساز خبری ادعایی در خصوص وارد آمدن لطمه جسمی به وی را مطرح نمودند که پیگیری های به عمل آمده نشان میدهد ادعاهایی از جنس لطمه رسیدن به پاهای این فرد به هیچ وجه صحت نداشته است.

بحران سازی پیرامون اخبار مربوط به حسین رونقی البته از چند روز پیش و با خبر مربوط به اعتصاب غذای وی وارد فضای جدیدی شد تا این که روز گذشته و بنا به تشخیص پزشک زندان که وضعیت سلامت رونقی را بصورت لحظه ای رصد می کرده است، او بمنظور دریافت درمان تکمیلی به بیمارستان خارج از زندان اعزام می شود.

در پی اعزام رونقی به بیمارستان خارج از زندان بود که برخی اخبار کاملا دروغ مانند این که قلب وی موقع رسیدن به بیمارستان از کار افتاده و وی در بیمارستان احیا شده است در فضای مجازی و رسانه های معاند منتشر گردید تا مخاطبین این اخبار احساس کنند وضعیت جسمی حسین رونقی وخیم است.

پیگیری های خبرگزاری میزان اما نشان میدهد چنین اخباری به هیچ وجه صحت نداشته و وی با شرایط حاد جسمانی به بیمارستان منتقل نشده بوده و تصمیم اعزام به بیمارستان برای جلوگیری از وقوع هرگونه شرایط بالینی نامناسب صورت گرفته است.

بنابراین گزارش حال عمومی رونقی خوب و کاملا پایدار می باشد و وی به زودی از بیمارستان مرخص می شود.»

به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، قوه قضاییه همین طور عکس زیر را با توضیح «دیدار حسین رونقی با مادر ۲۳ آبان ۱۴۰۱» منتشر نموده است.منبع:

1401/08/24
09:09:48
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت