دادستان كل كشور:

انقلاب اسلامی نظام سیاسی دنیا را به هم ریخت

انقلاب اسلامی نظام سیاسی دنیا را به هم ریخت مشهد ـ دادستان کل کشور اظهار داشت: انقلاب اسلامی نظام سیاسی دنیا را به هم ریخت و از همان ابتدای پیروزی توطئه ها ضد انقلاب آغاز شد.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری شامگاه سه شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در حرم مطهر رضوی به تلاش دشمنان از شروع پیروزی انقلاب اشاره و اظهار نمود: آنها تلاش داشتند چهره های تأثیرگذار در انقلاب را چهره های نامطلوب جلوه دهند و از شخص امام راحل شروع کردند اما نتوانستند خواسته خود در مورد امام راحل اجرایی کنند.
دادستان کل کشور اضافه کرد: از اینرو دشمن توسط گروه فرقان ترور شخصیت های علمی و اندیشمند را در دستور قرار داد که عناصر اصلی این گروه به سرعت دستگیر و مجازات شدند.
وی اظهار داشت: ترور شخصیت های اندیشمند از صدر اسلام وجود داشت و پس از انقلاب اسلامی هم ترور شخصیت های مهم و تأثیرگذار وجود داشت.
حجت الاسلام منتظری اشاره کرد: تقابل میان جریان حق و باطل ادامه دارد، امروز باید همه با ایمان به خدا و اعتقاد کامل، پشت سر رهبر معظم انقلاب در مقابل توطئه های دشمنان مقاومت نماییم.
دادستان کل کشور اظهار داشت: همراهی و همکاری با دولت برای رفع مشکلات لازم است و مردم و سه قوه باید در این خصوص صادقانه همراهی داشته باشند.
وی بیان کرد: شهادت می دهم این دولت و مسؤولان به دنبال رفع مشکلات مردم و به صورت مستمر درحال برنامه ریزی برای رفع مشکلات هستند.
حجت الاسلام منتظری اظهار نمود: امروز در کشور با مشکلات اقتصادی مواجهیم که بخشی از آن ناشی از تحریم های ظالمانه دشمن، برخی ناشی از مشکلات اقتصادی جهان است و بخشی هم به بعضی ضعف مدیریت ها و مدیریت های غلط برمی گردد.
دادستان کل کشور اضافه کرد: در جنگ اقتصادی و شبیخون فرهنگی دشمن قرار داریم و مبارزه جهادگونه در این جبهه ضرورت دارد.
وی اظهار داشت: در زمان جنگ تحمیلی جوانان غیور به میدان آمدند و خون دادند اما نگذاشتند یک وجب از خاک میهن به دست دشمن تصاحب شود.
حجت الاسلام منتظری افزود: رهبر معظم انقلاب امروز در دیدار با مسؤولان قضایی کشور گفتند قرآن کریم سنتهای الهی را جهت زندگی مردم بیان کرده که اگر به آنها عمل شود، پیروزی و نصرت الهی محقق می شود.
دادستان کل کشور اضافه کرد: دشمن با ترور شهید بهشتی در هفتم تیر ۱۳۶۰ خواست مردم را از صحنه بیرون کند اما ترور شهید بهشتی و مراسم خاکسپاری این شهید آنچنان مردم را به صحنه آورد که در تاریخ کشور کمتر دیده شده است.
وی اضافه کرد: در مقابل، بنی صدر با چهره زنانه از کشور فرار کرد و به دامن غرب گریخت، زندگی نکبت بار داشت و سال گذشته هم با ذلت جان داد و حتی کسی نبود بر پیکرش نماز بخواند.

1401/04/08
11:29:52
5.0 / 5
194
تگهای خبر: اسلامی , دادستان , مجازات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت