دادستان مركز گلستان خبر داد:

اشد مجازات در انتظار متهمین تبرکشی در قرن آباد

اشد مجازات در انتظار متهمین تبرکشی در قرن آباد به گزارش علم عدل گلستان دادستان مرکز گلستان از صدور کیفرخواست برای متهمین پرونده تبرکشی در روستای قرن آباد گرگان اطلاع داد.


محمود اسپانلو در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به این که بعد از طی طولِ درمان یکساله ی مصدوم ِ درگیری حمله با تبر اراذل و اوباش در یکی از روستاهای گرگان، امروز کیفرخواست صادر شد، اضافه کرد: متهمان این پرونده چهار نفر هستند که برای تمامی آنها کیفرخواست صادر گردیده است.
وی با اشاره به اینکه برای متهم ردیف اول این پرونده تقاضای رشد مجازات شده است، اضافه کرد: این کیفرخواست به افترا آغاز به قتل عمدی از راه جرح عمدی با ضربه تبر به سر، اختلال در نظم، قدرتنمایی با تبر و مزاحمت برای بانوان صادر گردیده است.
دادستان مرکز استان گلستان با تکیه بر این که برای سه متهم دیگر این پرونده هم به افترا اختلال در نظم و امنیت عمومی، مزاحمت برای بانوان و مشارکت در ضرب و جرح عمدی کیفرخواست صادر گردیده است، تصریح کرد: علت طولانی شدن زمان صدور کیفرخواست متهمان این پرونده هم این بود که یکی از مصدومان این حادثه ی دلخراش به دلیل شدت جراحات وارده با نظر پزشکی قانونی یک سال طول درمان داشت و تا وقتی که این دوره درمان طی نمی شد، امکان صدور کیفرخواست نبود.
اسپانلو افزود: با آخر طول درمان و اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی درباره میزان جراحت، بلافاصله کیفرخواست در دادسرای گرگان صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه کیفری 2 ارسال شد.
به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا اواخر اردیبهشت سال گذشته انتشار فراگیر ویدیو دلخراشی از حمله تعدادی اراذل و اوباش به اعضای یک خانواده در حوالی روستای قرن آباد گرگان، احساسات عمومی را جریحه دار کرد که متهمان این حادثه همان زمان بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند.
منبع:

1401/03/06
00:15:41
5.0 / 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت