کارت شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء را دریافت کنید

کارت شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء را دریافت کنید علم عدل: متقاضیان شرکت در آزمون تشریحی (مرحله دوم) جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۴۰۰ (صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ منحصراً در شهر تهران) می توانند کارت شرکت در آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء را از روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور تهیه کنند.


برای دریافت کارت در اینجا کلیک نمایید.
به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه «داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی یا شناسنامه ای (شماره پرونده و کدر رهیگری و نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و...) خود نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام و برپایه آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی رجوع نمایند.
پذیرفته شدگان مرحله تستی آزمون جهت دریافت کارت شرکت در آزمون مرحله تشریحی ( ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ ) می بایست همزمان با پرینت کارت شرکت در آزمون تشریحی با رفتن به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به خرید کارت اعتباری این آزمون به مبلغ ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال معادل دویست و پنجاه هزار تومان به صورت اینترنتی اقدام و رسید کارت اعتباری خریداری شده را بعد از درج نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی بر روی آن، در جلسه آزمون به مسئول مربوطه تحویل نمایند. در صورت عدم تحویل رسید کارت اعتباری خریداری شده، طبق ضوابط رفتار خواهد شد.
بدیهی است جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است.
با توجه به این که باوجود سنوات گذشته از سوی این مرجع کتاب توزیع نمی گردد، شرکت کنندگان محترم از آوردن هرگونه کتاب، جزوه و... اجتناب کنند و استفاده از هرگونه کتاب قانون و...، جزوه و چرک نویس ممنوع می باشد و در صورت مشاهده خلاف این امر تقلب محسوب شده و اسامی داوطلبین متخلف بعنوان مردودی اعلام می گردد.
چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ از ساعت ۸: ۳۰ الی۱۲: ۰۰ و ۱۴: ۰۰ الی۱۸: ۰۰ با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۵۹-۰۲۶ (واحد رفع نقص کارت در سازمان سنجش آموزش کشور) تماس حاصل فرمایند.
داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرایند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ از راه سیستم پاسخگویی اینترنتی به آدرس https: //request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله پس از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.
برای دریافت کارت در اینجا کلیک نمایید.»
منبع:

1401/03/03
22:46:34
5.0 / 5
223
تگهای خبر: آزمون , اینترنت , پرونده , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت