احمدی نژاد: آیا زیبنده است كه بسیاری به صرف انتقاد از شیوه اداره كشور در بازداشت باشند؟

احمدی نژاد: آیا زیبنده است كه بسیاری به صرف انتقاد از شیوه اداره كشور در بازداشت باشند؟ علم عدل احمدی نژاد: آیا زیبنده است كه بسیاری به صرف انتقاد از شیوه اداره كشور در بازداشت باشند؟


به گزارش علم عدل به نقل از خبر آنلاین، كانال تلگرامی محمود احمدی نژاد، متن یادداشت رییس دولت های نهم و دهم را منتشر نموده كه در بخشی از آن آمده است: «اینك در چهلمین سالی كه قراربود در سرزمین نورانی ایران سیره و مشی او برپا داشته شود، در كجا قرار داریم؟
قرار بود آزادی و مطالبه عدالت سكه رایج باشد و با ساختن الگو، زمینه تحقق مدیریت و حكومت فرزند برومند آن عزیز یعنی امام عصر(عج) در سراسر گیتی مهیا شود.
آیا زیبنده است كه بسیاری به صرف اعتراض و انتقاد به شیوه اداره كشور و رفتارهای نادرست برخی مقامات یا مطالبه عدالت و آزادی تحت عناوینی مانند اقدام ضد امنیت ملی یا تبلیغ ضد نظام یا اتهامات جعلی مالی، در بازداشت به سر برند؟
آیا درست است عزیزی كه مورد سنگین ترین ظلم آشكار قرار گرفته، برای رساندن صدای مظلومیت و اعتراض خود، بعنوان تنها راه باقیمانده باید جان شیرین را سند پاكی و حقانیت خود و وسیله مطالبه عدالت قرار دهد و در مقابل، تا زمانی كه در معرض صدمه های جدی قرار نگرفته و اعتراض عمومی برپا نشده است، حتی از اعزام او به بیمارستان هم امتناع شود؟
آیا درست است كه امروز به جای سخن گفتن از كاهش فاصله با آن عزیز، ناگزیر از اعتراف به پیدایش زاویه ای بزرگ باشیم كه در این مسیر بوجود آمده است ؟
وضعیت امروز ما تا چه میزان مورد رضایت حقیقت و معیار انسانها در عصر حاضر یعنی امام زمان ضد السلام است؟
آیا تنها راه نجات، بازگشت به سیره آن عزیز و به رسمیت شناختن حقوق اساسی و آزادی مردم و برگرداندن پاشنه مدیریت كشور بر محور عدالت نیست؟
بدون تردید، اعمال محدودیت بیشتر و برخوردهای تند و كوشش برای خاموش كردن صداها، فقط و فقط فاصله از امام (ع) را بیشتر می كند و سرنوشتی جز تباهی را به دنبال ندارد.
با تبریك مجدد میلاد تجسم عشق، آزادی و عدالت و عبودیت نوع انسان، لازم به تاكید است كه بازگشت به مسیر او و تجدید نظر در اندیشه ها و رفتارهای متصدیان مناصب گوناگون حكومتی، انتظاری به حق و تنها راه اصلاح و نجات است.
تردید ندارم كه امام عصر (عج) یگانه منادی حقیقی مهر و آزادی و عدالت، یاور مومنان در تحقق این ارزش ها و اهداف بوده و خواهد بود.»
27215

1397/01/13
17:03:58
5.0 / 5
2163
تگهای خبر: آزادی , بازداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت